Zakład Gospodarki Komunalnej Gorzyce

MENU

POJAZDY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA

        W roku 2016 została zakupiona samojezdna zamiatarka uliczna, którą można zastosować     do zamiatania placów, ulic i chodników. Zakup zamiatarki pozwoli na szybkie i sprawne sprzątanie terenu Gminy oraz zwiększenie estetyki naszego otoczenia.

 

      Dotychczas do obsługi oświetlenia ulicznego i parkowego, był stosowany podnośnik-zwyżka  na podwoziu „STAR”, ciężki, przestarzały i trudny do utrzymania w sprawności z uwagi na brak części zamiennych. Dlatego Zakład nasz zakupił podnośnik koszowy, teleskopowy zamontowany na lekkim podwoziu samochodowym (samochód do 3,5 tony) z możliwością sterowania z kosza jak i z poziomu podestu. Zastosowanie nowoczesnego urządzenia usprawni prace konserwatorskie przy oświetleniu i nie będzie wpływać na stan nawierzchni ulic i chodników.  

     Do obsługi kanalizacji ciśnieniowej i grawitacyjnej, użytkujemy specjalny, dwufunkcyjny samochód (asenizacja + WUKO), który jest przeznaczony do czyszczenia sieci kanalizacji i odbioru nieczystości płynnych.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.